شرکت صنایع شیمیایی بامداد بهار | درباره ما
75
rtl,page,page-id-75,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

بامداد-بهار

شرکت صنایع شیمیایی بامداد بهار فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ به عنوان نماینده ی شرکتهایی معتبر همچون هنکل در بخش محصولات شیمیایی و انجام خدمات فنی و مهندسی آغاز نمود. این شرکت در طی سال های گذشته با استفاده از ارتباط نزدیک و بهره گیری از دانش و تکنولوژی پیشرفته این شرکت ها و همچنین تلاش و تجربه متخصصین خود توانسته است سهم کوچکی در رفع نیازها و مشکلات صنایع مختلف داشته باشد.

بهینه سازی آبهای صنعتی

 

هدف از بهینه سازی آب های صنعتی جلوگیری از هدر رفتن آب در سیستم ها ی مرتبط با آب و بخار مانند برج های خنک کننده، دیگ های بخار ، چیلر و… می باشد و نیز جلوگیری از ایجاد رسوب که باعث کاهش بسیار زیاد در راندمان حرارتی و مصرف بیشتر انرژی در سیستم می گردد.
همچنین حفاظت از تاسیسات و سرمایه های ملی در برابر خوردگی و فرسایش که در سالهای اخیر مورد توجه بسیار بوده و در این مورد تحقیقات بسیار انجام گردیده است که برخی از نتایج آن به صورت روشهای کنترلی و مواد شیمیایی در دسترس می باشد.

مواد شیمیایی مرتبط با سطوح فلزی و آماده سازی قبل از رنگ

 

آماده سازی سطوح فلزی قبل از پوشش های نهایی شامل پاک کردن آلودگیها و زیر سازی های قبل از اعمال رنگ ، دارای اهمیت بسیار زیاد در کیفیت رنگ میباشد که آزمایشات مکانیکی و شیمیایی نتایج آن را به صورت مشهود نمایش میدهد. این تکنولوژی در صنایع خودرو و قطعات همچنین صنایع لوازم خانگی دارای اهمیت و قابل توجه بسیار می باشد.

خدمات فنی و مهندسی

 

این شرکت با وجود افراد خبره و دارای سابقه مفید در این زمینه افتخار دارد در ارتباط با مسایل و مشکلات و نیازهای فنی و مهندسی شرکتهای تولیدی و صنعتی به خصوص در زمینه صنایع نفت و گاز خدمات ویژه ای را ارایه نماید.

نمایندگی هنکل

نمایندگی شرکت صنعتی هنکل

 

همکاری گسترده با شرکت صنعتی هنکل که یکی از بزرگترین تولید کننده ها و عرضه کنندگان مواد شیمیایی در سطح دنیا می باشد و تجهیز آزمایشگاه باعث تغییرات چشمگیر در فعالیتهای این شرکت گردیده است.
این شرکت تنها به فروش محصولات شیمیایی اکتفا نکرده و در کنار عرضه مواد شیمیایی متنوع همواره سعی داشته تا با ارایه اطلاعات فنی نیز جوابگوی مشتریان در تمامی مراحل باشد. شرکت بامداد بهار با تشکیل تیم فنی مجرب و متخصص همواره پس از بررسی و مطالعه کامل سیستم با توجه به عادات و شرایط اقتصادی، اجتماعی نسبت به ارایه پیشنهاد فنی دقیقا منطبق با نیاز مصرف کننده اقدام می نماید. در زمینه ارایه سرویس و خدمات فنی با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و همچنین آزمایشگاه مجهز همواره در صدد رفع نیازهای مشتریان در سریعترین زمان ممکن می باشد.

CERT. NO. 467540