شرکت صنایع شیمیایی بامداد بهار | درباره ما
75
rtl,page,page-id-75,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

بامداد-بهار

شرکت صنایع شیمیایی بامداد بهار فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ به عنوان نماینده ی شرکتهایی معتبر همچون هنکل و گرین کمیکالز در بخش محصولات شیمیایی و انجام خدمات فنی و مهندسی آغاز نمود. این شرکت در طی سال های گذشته با استفاده از ارتباط نزدیک و بهره گیری از دانش و تکنولوژی پیشرفته این شرکت ها و همچنین تلاش و تجربه متخصصین خود توانسته است سهم کوچکی در رفع نیازها و مشکلات صنایع مختلف داشته باشد.

بهینه سازی آبهای صنعتی

 

هدف از بهینه سازی آب های صنعتی جلوگیری از هدر رفتن آب در سیستم ها ی مرتبط با آب و بخار مانند برج های خنک کننده، دیگ های بخار ، چیلر و… می باشد و نیز جلوگیری از ایجاد رسوب که باعث کاهش بسیار زیاد در راندمان حرارتی و مصرف بیشتر انرژی در سیستم می گردد.
همچنین حفاظت از تاسیسات و سرمایه های ملی در برابر خوردگی و فرسایش که در سالهای اخیر مورد توجه بسیار بوده و در این مورد تحقیقات بسیار انجام گردیده است که برخی از نتایج آن به صورت روشهای کنترلی و مواد شیمیایی در دسترس می باشد.

مواد شیمیایی مرتبط با سطوح فلزی و آماده سازی قبل از رنگ

 

آماده سازی سطوح فلزی قبل از پوشش های نهایی شامل پاک کردن آلودگیها و زیر سازی های قبل از اعمال رنگ ، دارای اهمیت بسیار زیاد در کیفیت رنگ میباشد که آزمایشات مکانیکی و شیمیایی نتایج آن را به صورت مشهود نمایش میدهد. این تکنولوژی در صنایع خودرو و قطعات همچنین صنایع لوازم خانگی دارای اهمیت و قابل توجه بسیار می باشد.

خدمات فنی و مهندسی

 

این شرکت با وجود افراد خبره و دارای سابقه مفید در این زمینه افتخار دارد در ارتباط با مسایل و مشکلات و نیازهای فنی و مهندسی شرکتهای تولیدی و صنعتی به خصوص در زمینه صنایع نفت و گاز خدمات ویژه ای را ارایه نماید.

نمایندگی هنکل

نمایندگی شرکت صنعتی هنکل

 

همکاری گسترده با شرکت صنعتی هنکل که یکی از بزرگترین تولید کننده ها و عرضه کنندگان مواد شیمیایی در سطح دنیا می باشد و تجهیز آزمایشگاه باعث تغییرات چشمگیر در فعالیتهای این شرکت گردیده است.
این شرکت تنها به فروش محصولات شیمیایی اکتفا نکرده و در کنار عرضه مواد شیمیایی متنوع همواره سعی داشته تا با ارایه اطلاعات فنی نیز جوابگوی مشتریان در تمامی مراحل باشد. شرکت بامداد بهار با تشکیل تیم فنی مجرب و متخصص همواره پس از بررسی و مطالعه کامل سیستم با توجه به عادات و شرایط اقتصادی، اجتماعی نسبت به ارایه پیشنهاد فنی دقیقا منطبق با نیاز مصرف کننده اقدام می نماید. در زمینه ارایه سرویس و خدمات فنی با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و همچنین آزمایشگاه مجهز همواره در صدد رفع نیازهای مشتریان در سریعترین زمان ممکن می باشد.

نمایندگی گرین کمیکالز

نمایندگی شرکت گرین کمیکالز (Green Chemicals)

 

در کنار سیستم خدمات فنی داخلی کارشناسان و متخصصین خارجی شرکت گرین کمیکالز به صورت مستمر و برنامه ریزی شده جهت ارایه مشاوره و خدمات فنی و اجرای سمینارهای آموزشی در ایران حضور دارند.
تولید بخشی از محصولات تحت نظارت کارشناسان این شرکت در ایران انجام می گیرد .
شرکت گرین کمیکالز توزیع محصولات شرکت هایی همچون DOW,Rohm & Haas,MiltonRoy را به عهده داشته و در قسمت تکنولوژی با شرکت SARTEC مرتبط می باشد .

CERT. NO. 467540